Incrivel Vista No Capivari Com 4 Quartos E Lareira
| 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning | Fitness/Gym Fitnesscenter |
| Barnvänligt Spelrum | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Lägenheten Incrivel Vista No Capivari Com 4 Quartos E Lareira Campos do Jordão med 4 sovrum ligger 2 km från Campos do Jordão tennisklubb och erbjuder närhet till tågstationen Emilio Ribas, som ligger cirka 20 minuters promenad bort. Wi-Fi och en parkering finns också i den välkomnande 124 m² stora lägenheten.
Den välkomnande lägenheten ligger inom 25 minuters promenad från Cachoeira Véu da Noiva. För att nå Campos do Jordãos hjärta till fots behöver du gå i 25 minuter. Det tar 5 minuter med bil att se Pórtico da cidade.
Gästerna i lägenheten Incrivel Vista No Capivari Com 4 Quartos E Lareira erbjuds ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar. Det finns också en separat toalett och en dusch.
Gästerna kan använda kylskåp och ugn i ett komplett kök. Busshållplatsen Terminal Rodoviario de Campos do Jordao är belägen invid det här boendet. Gästerna har också tillgång till ett fitnesscenter, vilket underlättar deras träningsresa.
- Lokala sevärdheter
- Cable Car1,5 km
- Praça Julio Domingues Pereira2119 km
- Horto Florestal Park2,1 km
- Baden Baden Beer House1,3 km
- Boulevard Geneve1258 km
- Shopping Relógio1131 km
- Elephant Wall2658 km
- Aspen Mall1,3 km
- Museum of History1660 km
- Flygplatser
- Sao Jose dos Campos Regional Airport86 km
- Tågstationer
- Emilio Ribas Train Station1,1 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Internetanslutning
- Parkering
- 24-timmars reception
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- 24-timmars säkerhet
- Hiss
- Rökdetektorer
Mat och drycker
- Torktumlare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Fitnesscenter
Service
- Tvätt
På rummet
- Sittgrupp
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- Spelrum
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur lång är det till stadens centrum från lägenheten Incrivel Vista No Capivari Com 4 Quartos E Lareira?
Det tar 25 minuters promenad från lägenheten Incrivel Vista No Capivari Com 4 Quartos E Lareira till stadens centrum. - ❓
Hur mycket kostar det att boka den välkomnande lägenheten Incrivel Vista No Capivari Com 4 Quartos E Lareira?
Priset för att boka den välkomnande lägenheten Incrivel Vista No Capivari Com 4 Quartos E Lareira är 76$. - ❓
Erbjuder lägenheten Incrivel Vista No Capivari Com 4 Quartos E Lareira parkering?
På lägenheten Incrivel Vista No Capivari Com 4 Quartos E Lareira finns gratis privat parkering där du kan parkera din bil. - ❓
Vad är denna välkomnande lägenhets storlek?
Denna välkomnande lägenhets yta är 124 kvadratmeter.